Rain

Lappis, 19. august 2020

Tõeline tööpäev oli. Hommikul 3 tundi, päeval 2 tundi, õhtul 4 tundi veel otsa.

Ilm selline sõidetav, aga samas vaevarikas. Päikeseline. Korralik lõunatuul tegi eeldused purjetamiseks. Käänakud aga olid selle eest topelt koormavad. Õhtuks olid käed ikka täiesti läbi.

Proovisin erinevaid lante ja said päeva peale vaid ühe võtu. Kuldse jässega, sauna alusest rajoonist. Õnneks harjust tuleb ikka korralikult. Üks väga kena poiss tegi pea kümne meetrise sööstu, sidurit vilistades. Pinda teda ei saanudki, ühel hetkel keeras lihtsalt otsast ära. Aga selliseid poole kiloseid nopib pea iga püügikord üks või kaks välja.


Päeval üritasime kadunud ritva välja saada. Kongitsaga saime tamiili kätte, siis läks too aga mootori vahele ja läinud see võimalus oligi. Tsoon on teada, päikeselise ilmaga võib selle isegi üles leida. Vett seal üle meetri pole.

Ühesõnaga ropult raske ja vähe emotsioone pakkunud tööpäev.Teistel ka eriti midagi ei toimunud. Tamur sai paariks sekundiks kellegi otsa tupo jõe suudmes.
Hiljem selgus, et uutest poistes üks 2+ oli siiski saanud. Ja Lasse lisaks eilsele 10 kilosele veel 5.5 otsa pani. Oskab mees.

About the author

Related Posts

Leave a Reply

Leave a Reply